Strict Standards: Declaration of ezSQL_mysql::query() should be compatible with ezSQLcore::query() in /var/www/zhemchug.com.ua/source/sql_mysql.php on line 292 Strict Standards: Declaration of ezSQL_mysql::escape() should be compatible with ezSQLcore::escape() in /var/www/zhemchug.com.ua/source/sql_mysql.php on line 292 Будівельна компанія України "Жемчуг"

Будівельна компанія "Жемчуг"

Будівельна компанія "Жемчуг" - одна з провідних будівельних компаній в Україні - радо вітає Вас!

Протягом декількох років наше підприємство надає цілий спектр послуг усім своїм клієнтам та замовникам. Зокрема будь-хто бажаючий, зв'язавшись зі спеціалістами нашої будівельної компанії «Жемчуг», може замовити
- будівництво АЗС;
- необхідний сервіс та монтаж;
- будівництво котеджів.

БудівництвоЗа роки нашої діяльності працівниками компанії «Жемчуг» було виконано та втілено у життя велику кількість різноманітних проектів. Професійний підхід, найсучасніше обладнання, індивідуальне ставлення до будь-яких побажань замовників дозволили нашій компанії не лише знайти своїх постійних клієнтів, а й стати однією з найнпдійніших будівельних компаній України.

Основними кредо нашої будівельної компанії «Жемчуг» з повним правом вважаються
- підвищена увага до кожного замовника;
- чітке наслідування усім прийнятим в Україні будівельним нормам та вимогам;
- дотримання існуючих будівельних технологій,
- якісне та оперативне втілення у життя розроблених спеціалістами проектів.

Сьогодні конкуренція серед АЗС величезна, тому, як і в інших країнах, в Україні ведеться боротьба за кожного клієнта. І для того, щоб бути завжди конкурентноспроможними, багато АЗС здійснюють не лише свою основну діяльність, але й надають деякі додаткові послуги. Зокрема, на АЗС пропонуються можливості автосервісу, ведеться дрібнооптова торгівля, відкриваються точки громадського харчування. І, згідно до маркетингових досліджень, що проводяться, така неосновна діяльність дозволяє збільшити прибуток АЗС на 30%.

Очевидним є те, що проекти для будівництва таких автозаправних станцій повинні розроблятися індивідуально. Тому в будівельній компанії "Жемчуг" пропонується ексклюзивна розробка проекту майбутнього об'єкту. Також спеціалістами, що працюють у нашій фірмі, здіснюється будівництво цілих комплексів, які окрім АЗС включають до себе СТО та автомийки.

Безперечно, як АЗС, так і шляховий комплекс, що включає АЗС, повинні бути такими, щоб їх впізнавали. Тому сучасні АЗС зазвичай проектуються індивідуально, і у зв'язку з цим компанія "Жемчуг" тісно співробітничає з професійними дизайнерами та архітекторами.

Будівництво котеджів також користується попитом сьогодні. Тому працівники будівельної компанії "Жемчуг", враховуючи бажання замовника, сучасні тенденції та свій багаторічний досвід, здіснюють проектування та зведення затишних та зручних котеджів різного ступеня складності. Зокрема у нашій компанії можна замовити будівництво котеджів під ключ, яке виконуватиметься лише досвіченими майстрами.

При виконанні необхідних під час зведення котеджів та будівництва АЗС робіт працівники компанії "Жемчуг" застосовують найновітніші технології, використовують сучасні будівельні матеріали. При цьому враховуються і досить часто застосовуються деякі методики, давно перевірені часом.

Детальніше про всі ці послуги, що надаються, завжди можна прочитати на сайті будівельної компанії "Жемчуг". На віртуальному порталі нашої організації розміщено контактну інформацію, яка дозволяє зв'язатися зі співробітниками компанії "Жемчуг" та поставити їм усі необхідні питання.

Ми щиро чекаємо довірчої та взаємовигідної співпраці з нашими замовниками. Тому ми завжди даємо додаткову гарантію на увесь спектр послуг, що надаються. Усім постійним клієнтам нашої компанії "Жемчуг" ми надаємо різноманітні вигідні знижки та привабливі бонуси.

Будівництво АЗС

Будівельна компанія "Жемчуг" спеціалізується на будівництві під ключ, ремонті. севісі автозаправних станцій (АЗС) на території всєї України. Ми співробітничаємо з крупними нафтовими компаніями: українськими та закордонними. Будівництво АЗС від А до Я - наша спеціалізація, наша робота, яку ми виконуємо швидко і якісно, про що свідчить величезна кількість вже побудованих нами АЗС, що успішно функціонують. Наша будівельна компанія має все необхідне обладнання, документацію і спеціалістів для того, щоб з нуля побудувати усі основні конструкції АЗС - від фасаду заправної станції до її дрібних елементів декору, таких як внутрішнє оздоблення приміщень АЗС, дороговкази, освітлення, рекламні бігборди та вивіски. Ми забезпечимо не лише власне будівництво АЗС, а й підведемо до вже побудованої заправної станції і електрику, і каналізацію, і водопостачання - заправну станцію буде забезпечено абсолютно всією життєво необхідною інфраструктурою.

Ми працюємо з будівельними матеріалами різного типу (за бажанням замовника), до того ж Ви зможете обрати у нас вже готові проекти-моделі АЗС (як класичні, так і суперсучасні АЗС, будівництво яких відбувається із застосуванням суперсучасних, найновітніших технологій).Завдяки великому асортименту проектів-моделей заправних станцій будь-який з наших клієнтів зможе знайти для себе саме те, що за всіма параметрами підходить саме йому. І за розміром, типом, і за функціональними можливостями, і за технічними характеристиками, і, природно, за ціною. Ми візьмемо на себе усі необхідні роботи по зведенню АЗС від нуля.

Вам лишається тільки розглянути запропонований нами або обраний Вами проект АЗС, затвердити його, а ми у свою чергу в оптимальний термін – швидко і якісно побудуємо для Вас заправну станцію нового покоління, на якій Ви зможете вдало вести свій бізнес та процвітати. Завдяки тому, що ми відповідально і вчасно виконуємо будівництво АЗС під ключ, починаючи від проектування - побудови - гарантійного та післягарантійного сервісного обслуговування і закінчуючи реконструкцією уже існуючих АЗС, ми займаємо одне з пеших місць у цій галузі будівельного бізнесу під назвою будівництво АЗС під ключ. Ми гарантуємо своїм замовникам якісне будівництво АЗС із додержанням усіх раніше домовлених термінів. Якість та надійність, довговічність та міцність - ось результат нашої роботи з будівництва АЗС.