Strict Standards: Declaration of ezSQL_mysql::query() should be compatible with ezSQLcore::query() in /var/www/zhemchug.com.ua/source/sql_mysql.php on line 292 Strict Standards: Declaration of ezSQL_mysql::escape() should be compatible with ezSQLcore::escape() in /var/www/zhemchug.com.ua/source/sql_mysql.php on line 292 Будівництво

Послуги будівництва

Капітальне будівництво

Капітальне будівництво, що здійснюється компанією "Жемчуг", це, перш за все, висока професійність і чіткість поставлених завдань для реалізації проектів. Найновіше сучасне будівельне обладнання і спеціалісти високого класу виконають усі роботи, починаючи від проектних і складання кошторису, закінчуючи оздобленням будівель і монтажем електротехнічного устаткування і мереж.

 

Виконання генпідрядних робіт

Грамотне ведення будівельного процесу, своєчасне виконання проектно-кошторисної документації, узгодження у наглядових органах. повний комплекс робіт на будівельному об'єкті та інжиніринг послуг, що проводяться.

 

Технічний нагляд за будівництвом

Компанія "Жемчуг" здійснює нагляд у сфері будівництва у декількох напрямках.
1. Робота з документацією з дозволу на будівельно-монтажні роботи та подовження дії дозволу.
2. Технічне обстеження об'єкту під час виконання будівельних робіт на віповідність проекту та застосування дозволених і узгоджених матеріалів.
3. Прийняття об'єкту та обстеження на відповідність кошторисній документації і якості виконаних робіт.

 

Проектування і монтаж електрообладнання

Проектування і монтаж електрообладнання, як під час реконструкції будівель, так і прокладання комунікацій у заново побудованих. Узгодження проекту та готового до експлуатації обладнання і мереж у відповідних інстанціях, отримання дозволу на експлуатацію.

 

Будівництво складів

Компанія "Жемчуг" спеціалізується на будівництві будь-яких видів складів. Від легких металічних конструкцій до складів з виконанням спеціальних функцій, наприклад, склади-холодильники. Обладнання складів електротехнічним устаткуванням, реконструкція старих електричних систем.

 

Фасади, що вентилюються

Компанія "Жемчуг" виконує монтажні роботи з установлення фасадів, що вентилюються. Даний вид монтажу можна здійснювати на будь-якій стадії будівництва. Як під час зведення стін будівлі, так і під час косметичного ремонту та у процесі експлуатації.