Strict Standards: Declaration of ezSQL_mysql::query() should be compatible with ezSQLcore::query() in /var/www/zhemchug.com.ua/source/sql_mysql.php on line 292 Strict Standards: Declaration of ezSQL_mysql::escape() should be compatible with ezSQLcore::escape() in /var/www/zhemchug.com.ua/source/sql_mysql.php on line 292 Капітальне будівництво

Капітальне будівництво

Капітальним будівництвом називається будівництво будь-яких об'єктів, для здійснення якого необхідно проведення земляних та будівельно-монтажних робіт з розміщення заглиблених фундаментів, будівництво капітальних та відгороджуючих конструкцій, підведення інженерних комунікацій, таких як енергопостачання, водовід, каналізація системи кондиціювання. Будівництво від А до Я, будівництво «під ключ» - усе це можна назвати однією місткою фразою – капітальне будівництво.

Капітальне будівництвоСучасне капітальне будівництво, що здійснюється нашим підприємством, являє собою зведення типових будов та споруд, які відрізняються від своїх попередників тим, що побудовані вони із застосуванням найновітніших технологій та найсучаснішого будівельного обладнання. техніки, матеріалів. Капітальне будівництво нашими силами - це виробництво проектно-розвідувальних, пуско-налагоджувальних і передпроектних робіт, проведення наукових розробок та досліджень будівельного напрямку.

Ми якісно і своєчасно виконуємо основний комплекс робіт, що представляють собою капітальне будівництво, включаючи і зведення, і монтаж бетонних та залізобетонних конструкцій, і підготовчі, земляні і кам'яні роботи, і зведення монолітних залізобетонних фундаментів та перекрить, цегляна кладка, кладка пінобетонних і газосилікатних блоків, заливання монолітного пінобетону, оздоблювальні роботи, монтаж покрівлі будь-якої складності та конфігурації, санітарно-технічні роботи, обладнання і підведення внутрішніх і зовнішніх інженерних мереж і комунікацій, пусконалагоджувальні роботи і монтаж технологічного устаткування.

Ми спеціалізуємось на капітальному будівництві "під ключ", що означає, що замовника у нас як такого немає, тобто він є, але він не платить ані за роботу, ані за матеріали. А коли капітальне будівництво "під ключ" під нашим керівництвом буде закінчено, ми просто продаємо Вам, як нашому клієнтові, об'єкт будівництва, чи то АЗС, приватний будинок, котедж, чи будь-яку іншу будівельну споруду. Використовуємо ми і господарчий спосіб ведення робіт. У цьому випадку, будівництво проводиться будівельними підприємствами, що підписали договори із замовником. Замовник оплачує роботу, надає майданчик для будівництва, проектно-кошторисна документація, замовником також надається будівельна техніка і будівельні матеріали.