Strict Standards: Declaration of ezSQL_mysql::query() should be compatible with ezSQLcore::query() in /var/www/zhemchug.com.ua/source/sql_mysql.php on line 292 Strict Standards: Declaration of ezSQL_mysql::escape() should be compatible with ezSQLcore::escape() in /var/www/zhemchug.com.ua/source/sql_mysql.php on line 292 Фасади, що вентилюються

Фасади, що вентилюються

Будівельна компанія «Жемчуг» спеціалізується на будівництві будов і споруд найвищої якості, здійснює демонтажні роботи. Щодо зовнішнього вигляду будівлі - він повинен бути обов'язково на висоті, оскільки саме він справляє перше - як відомо, найголовніше враження. Красивий і якісний зовнішній вигляд будівлі гармонійно доповнює образ, створений архітекторами.

Сьогодні підчас облицювання будівель та споруд професіонали застосовують композитні алюмінієві панелі та керамічний граніт. Вони не лише створюють естетичне обличчя будівлі, а й захищають утеплювач, стіну та підконструкцію від несприятливої дії оточуючого середовища, опадів, а також дуже важливо фасадне утеплення. Ось декілька бюезперечних переваг навісних фасадів, що вентилюються.

По-перше, алюмінієві профілі поєднують у собі легкість та міцність. Це не тільки полегшує роботу з проектування та монтажу, а й завдяки алюмінієвим профілям створюються сприятливі умови для реалізації рішень, недоступних за використання у підконструкціях інших матеріалів (у більшості випадків через велику массу панелей).

Фасади, що вентилюються        Фасади, що вентилюються

По-друге, завдяки різноманіттю фактур та широкій гаммі кольорів оздоблювальних матеріалів, а також необмеженим можливостям формотворення фасадів з композитних матеріалів типу Alucobond, Coldstar, Alpolic є можливість надати будівлі модний, сучасний, стильний вигляд та втілити у життя найсміливіші творчі ідеї архітекторів. Одним з найголовніших переваг систем навісних фасадів, що вентилюються, є те, що вони не піддаються корозії, що особливо актуально для тих регіонів, де часто випадають опади. Окрім того, за допомогою фасадів, що вентилюються, можна легко сховати дефекти, припущені під час будівництва. Вони легко миються, завдяки чому фасаду будинку надається вигляд тільки-но збудованої, новенької будівлі. Грамотна та зручна система кріплення підконструкції фасаду, що вентилюється, дозволяє, при необхідності, здійснити додаткову теплоізоляцію будівлі. Алюмінієвий сплав, який використовується у системах навісних фасадів, що вентилюються, є абсолютно екологічно безпечним, не несе шкоди ані для довкілля, ані для Вашого здоров'я.

Навісні фасади, що вентилюються, мають досить високі експлуатаційні властивості. Вони стійкі до змін температури у широкому діапазоні, вони поглинают термічні деформації, що виникають під час добових та сезонних перепадів температури, що дозволяє уникнути внутрішніх напруг у матеріалах облицювання і несучої конструкції, а отже, виключається можливість появи тріщин та руйнування облицювання. Монтаж фасадів, що вентилюються є сприятливим для будь-яких будівель і повинен враховуватись під час будівництва АЗС.

Будівельні послуги