Strict Standards: Declaration of ezSQL_mysql::query() should be compatible with ezSQLcore::query() in /var/www/zhemchug.com.ua/source/sql_mysql.php on line 292 Strict Standards: Declaration of ezSQL_mysql::escape() should be compatible with ezSQLcore::escape() in /var/www/zhemchug.com.ua/source/sql_mysql.php on line 292 Виконання генпідрядних робіт

Виконання генпідрядних робіт

ГенпідрядБудівельна компанія «Жемчуг» у повному обсязі забезпечує комплекс робіт з реалізації будівельних проектів. Наші висококваліфіковані спеціалісти мають великий досвід не лише у складанні проектнокошторисної документації, забезпеченні об'єктів будівництва необхідними матеріалами та обладнанням, але й найбільш грамотною організацією будівельного процесу, виробництва.

Завдяки професійності спеціалістів нашої компанії ми у змозі здійснити будівництво необхідного для Вас об'єкту у мінімальний термін, з мінімумом фінансових вкладень з Вашого боку і гарантованою високою якістю роботи з нашого боку.

Будівельна компанія «Жемчуг» виконує абсолютно всі роботи і функції Генерального підрядника. Під час проведення генпідрядних робіт наша компанія бере на себе такі зобов'язання: розробку проектної документації, доставку матеріалів та обладнання, виконання будівельно-монтажних робіт будь-якої складності та электротехнічний монтаж своїми силами і у рідких випадках – із залученням сил субпідрядних організацій, контроль за якісним виконанням усіх будівельних робіт, що відповідають технічним умовам і нормам, проектним рішенням. Ми організовуємо будівництво, забезпечуємо будівельний майданчик усіма необхідними будівельними матеріалами.

Генеральний підрядник


Обладнанням і будівельною технікою, підписуємо договори субпідряду на виконання окремих типів робіт, включаючи демонтаж, координуємо діяльність субпідрядників, індивідуально випробуємо змонтоване обладнання, беремо участь у комплексному його випробуванні, безумовно, у Вашій присутності і у присутності орагнізації, що експлуатує. Ми виконуємо роботу "під ключ", що називається, з нуля, передаємо збудований об'єект замовнику і інструктуємо його, передаємо усю необхідну технічну документацію.

Виконуючи усі вказані вище завдання, ми прагнемо до максимальної економії фінансових коштів замовника, яка, тим не менш, ні в якому разі не вплине на якість та міцність будівельних об'єктів. До того ж наша компанія робить усе можливе, щоб генпідрядні роботи виконувались точно у домовлені строки реалізації, будівництва проекту. Ми самостійно виконуємо весь комплекс генпідрядних робіт, тому на сто відсотків саме несемо відповідальність за усі прийняті проектні та виробничі рішення.