Strict Standards: Declaration of ezSQL_mysql::query() should be compatible with ezSQLcore::query() in /var/www/zhemchug.com.ua/source/sql_mysql.php on line 292 Strict Standards: Declaration of ezSQL_mysql::escape() should be compatible with ezSQLcore::escape() in /var/www/zhemchug.com.ua/source/sql_mysql.php on line 292 Будівництво складів

Будівництво складів

Компанія «Жемчуг» професійно займається будівництвом складів різних типів. Ми будуємо теплі і холодні склади, склади морозильники і холодильники, склади, призначені для збереження вибухонебезпечних засобів, інші види складів. У будівництві складського приміщення, як правило, у першу чергу, важливим є коефициєнт корисної площі. Наша компанія допоможе Вам обчислити максимально вигідний для Вас проект майбутнього будівництва складу, враховуючи індивідуальні особливості Вашої професійної діяльності, Вашого бізнесу.

Будівництво складу

Наші спеціалісти - менеджери і кошторисники виконають грамотний розрахунок вартості будівництва складу, інженери-проектувальники нашої компанії виконають проектування складу та підготують усі проектно-кошторисні документи, необхідні, наприклад, для отримання кредиту на зведення складу. Склади, складські будівлі та споруди, сховища сировини, матеріалів, продукції, обладнання необхідні у кожному виді бізнесу. Існують тоговельно-виробничі, виробничі, торговельні, розподільчі, перевалочні, універсальні та спеціалізовані складські приміщення. І усі ці види складських приміщень грамотно, якісно й швидко побудують наші кваліфіковані спеціалісти.

Найбільшим попитом користуються склади у вигляді одноповерхових будов. Наша компанія застосовує у будівництві складів та складських приміщень лиге перевірені, якісні будівельні матеріали брендових виробників, будівельне обладнання, яке працює безперебійно завдяки постіним технічним перевіркам і грамотному сервісному обслуговуванню персоналу нашої компанії. Під час будівництва складів ми застосовуємо лише екологічно чисті матеріали, що відповідають світовим стандартам якості, завдяки чому Ви зможете зберігати у складах що завгодно, не побоюючись за якість продукції, що зберігається, особливо якщо це харчові продукти.

Будівництво складів

ми будуємо склади як із швидкозводимих конструкцій (сендвіч панелей), так і з металевих каркасів, обтягнених ПВХ плівкою. Найбільш популярним сьогодні є будівництво складів із сучасних сталевих каркасних конструкцій, завдяки яким будівництво складів здійснюється у найкоротші строки. Ми будуємо таким чином, щоб на будь-якій стадії експлуатації та використання складу у Вас була можливість нарощувати конструкцію складу до потрібних Вам розмірів, у бідь=якій площині, як ушир, так і вгору.