Strict Standards: Declaration of ezSQL_mysql::query() should be compatible with ezSQLcore::query() in /var/www/zhemchug.com.ua/source/sql_mysql.php on line 292 Strict Standards: Declaration of ezSQL_mysql::escape() should be compatible with ezSQLcore::escape() in /var/www/zhemchug.com.ua/source/sql_mysql.php on line 292 Технічний нагляд за будівництвом

Технічний нагляд за будівництвом

Технічний нагляд за будівництвом здійснюється будівельною компанією «Жемчуг» за двома категоріями. По-перше, ми здійснюємо технічний нагляд за будівництвом у плані оформлення усіх необхідних документів для здійснення будівницва. Отримання дозволів на виробництво будівельно-монтажних робіт, подовження дії дозволу та зняття підписки після закінчення будівництва, зміна підписки на увесь термін будівництва поетапно, отримання, подовження та закриття ордеру на виробництво будівельно-монтажних робіт, зміна лії ордеру в залежності від строків будівництва поетапно - усе це наша прерогатива.

Технічний наглядУ нашу роботу з нагляду за будівництвом також входить перевірка документів, що засвідчують якість будівельних матеріалів, збір усіх паспортів та сертифікатів якості, протоколів випробувань, виконавчих схем та формування їх у встановленому порядку. Виконання поточних обов'язків на будівельному майданчику, пов'язаному із взаєминами з організаціями, що експуатують, та чисельними організаціями, що інспектують, у тому числі, з пожежною інспекцією - усе це наша робота. По-друге, наша компанія здіснює технічний наглід на самому будівельному майданчику і контролює усі етапи будівельного процесу.

Ми прослідкуємо за виконанням та дотриманням техніки безпеки, щоб уникнути нещасних випадків, здійснимо разом із представниками авторського нагляду та підрядних організацій освідчення та оінку уже виконаних робіт, конструкцій. В разі необхідності ми забезпечимо своєчасне усунення дефектів, виявлених під час прийомки окремих видів робіт, конструктивних елементів і об'єкта в цілому, виконаємо проміжну прийомку відповідальних конструкцій, здійснимо перевірку стану і відповідності проекту обладнання, що поступає на монтаж, неупереджену оцінку якості його монтажу у комплексному випробуванні; виконаємо попередню ревізію устаткування.

Ми також здійснюємо контроль за якістю монтажу та застосованих матеріалів для внутрішніх інженерних та слабкострумних систем; а також за їхньою відповідністю проектним рішенням, СНіП, Гостам та іншим нормативним документам. Ми проконтролюємо та забезпечимо ідеальне утримання будівельного майданчика, прибирання його та прилеглої до нього території.