Strict Standards: Declaration of ezSQL_mysql::query() should be compatible with ezSQLcore::query() in /var/www/zhemchug.com.ua/source/sql_mysql.php on line 292 Strict Standards: Declaration of ezSQL_mysql::escape() should be compatible with ezSQLcore::escape() in /var/www/zhemchug.com.ua/source/sql_mysql.php on line 292 Наші клієнти

Наші клієнти

Ми цінуємо та поважаємо клієнтів, які обрали нашу компанію в якості партнера. Ми неодноразово доводили на будівельному ринку свою компетенцію та професійність. З багатьма з них у нас розвивається тривале співробітництво у різних напрямках будівництва та реконструкції будівель.

У цьому розділі ми публікуємо список наших клієнтів та сподіваємось, що з кожним роком він буде зростати. Для цього компанія "Жемчуг" зробить усе можливе, нарощуючи свої потужності та відповідаючи на усі потреби замовників.

WOG SHELL OKKO
WOG - перша національна мережа автозаправних комплексів.
www.wog.com.ua
Концерну «Шелл» належить найбільша у світі роздрібна мережа, що працює під єдиним брендом і нараховує більше 46 000 АЗС.
www.shell.com
«ОККО» — це зручні автозаправні комплекси зі стоянкою для автомобілів, великими магазинами.
www.okko.ua
 
БРСМ ТатНефть  
ООО "БРСМ-Нафта" працює на ринку України з 1995 р. Мережа АЗС компанії включає заправні станції у Києві, Київській та Вінницькій областях. Компанія є крупним оптовим постачальником бензину та дизпалива на роздрібний ринок Києва і області
www.brsm-nafta.com
«Татнефть» — одна з найкрупніших вітчизняних нафтових компаній, що здійснює свою діяльність у статусі вертикально інтегрованої Групи.
www.tatneft.ru

"SOCAR Energy Ukraine"
www.socar.com.ua