Strict Standards: Declaration of ezSQL_mysql::query() should be compatible with ezSQLcore::query() in /var/www/zhemchug.com.ua/source/sql_mysql.php on line 292 Strict Standards: Declaration of ezSQL_mysql::escape() should be compatible with ezSQLcore::escape() in /var/www/zhemchug.com.ua/source/sql_mysql.php on line 292 Послуги будівництва

Послуги будівельної компанії

Будівництво АЗС

Будівництво АЗС

Будівельна компанія "Жемчуг" займається будівництвом під ключ, реконструкцією та сервісним обслуговуванням автомобільних заправних станцій (АЗС) по усій території України. Нашими клієнтами є найкрупніші паливні компанії, як вітчизняні, так і іноземні. Будівництво АЗС під ключ – ми робимо це дуже якісно й оперативно, свідоцтвом тому є велика кількість заправних станцій.
Детальніше про будівництво АЗС...

 

 

Будівництво котеджів

Будівництво котеджів

Будівництво котеджів сьогодні - це частина будівельного ринку, що динамічно розвивається. Для комфортабельного проживання сучасні котеджі можуть бути обладнані усім необхідним: різноманітними пристроями, що виробляють та зберігають енергію, автономною системою опалення, власною водною сведловиною та ін.
Детальніше про будівництво котеджів...

 

 

Проектна та кошторисна документація

Проектна та кошторисна документація

Якщо ви хочете одразу узнати, скільки буде коштувати будівництво або ремонт, вам буде просто необхідний будівельний кошторис. Без такого пакету, як кошторисна документація, виконати усі роботи своєчасно і без значних фінансових втрат просто неможливо. Ми складаємо кошториси на різні види робіт. При складанні кошторисів ми вказуємо ціни, які склалися на даний час на будівельному ринку, а не ті, що вказані у довідниках інших років. Усім відомо, що в різних будівельних фірмах ціна на будівництво будинку за одним і тим самим проектом може коливатись у різному ціновому диапазоні. Розібратись, у чому ж полягає різниця, можна лише подивившись на точний будівельний кошторис. Цей документ з абсолютною точністю скаже, у якій кількості і які саме будівельні матеріали необхідно закупити. Будівельний кошторис дає уявлення про те, які роботи будут виконуватися і якою є ціна кожного виду робіт. При складанні кошторисів заради здешевлення будівництва багато які фірми користуються неякісними будівельними матеріалами, а іноді просто порушують будівельну технологію, що у подальшому може призвести до часткового, а іноді й до повного руйнування споруди.
Детальніше про створення проектної та кошторисної документації...