Strict Standards: Declaration of ezSQL_mysql::query() should be compatible with ezSQLcore::query() in /var/www/zhemchug.com.ua/source/sql_mysql.php on line 292 Strict Standards: Declaration of ezSQL_mysql::escape() should be compatible with ezSQLcore::escape() in /var/www/zhemchug.com.ua/source/sql_mysql.php on line 292 Будівництво АЗС

Будівництво АЗС

Будівельна компанія "Жемчуг" займається будівництвом під ключ, реконструкцією та сервісним обслуговуванням автомобільних заправних станцій (АЗС) по усій території України. Нашими клієнтами є найкрупніші паливні компанії, як вітчизняні, так і іноземні. Будівництво АЗС під ключ – ми робимо це дуже якісно й оперативно, свідоцтвом тому є велика кількість заправних станцій.

Будівництво заправних станцій

Ми є будівельною компанією повного циклу, тобто у нашому розпорядженні є могутня виробнича база для виготовлення усіх основних конструкційних елементів АЗС, фасадних конструкцій та дрібніших елементів декору (освітлення, рекламні вивіски, покажчики, внутрішнє оздоблення). Ми також забезпечуємо підведення до станції усієї необхідної інфраструктури (електрика, водопостачання, тощо). Наша компанія має велику кількість будівельних матеріалів різного типу, є готові проекти-моделі заправних станцій (як класичного типу, які вже були нами побудовані, так і новіші, нестандартні проекти, розроблені із застосуванням суперсучасних технологій). Таке розмаїття варіантів дозволяє нашим клієнтам обрати для себе оптимальний проект побудови АЗС, що ідеально підходить для них як за типом, розміром, функціоналом, технічним характеристикам, так і за ціновими параметрами. Ми беремо на себе повний обсяг робіт з будівництва АЗС під ключ - вам потрібно лише розглянути запропонований нами проект, ствердити його, і через певний час починати свій бізнес на побудованій нами за сучасними технологіями вашій заправній станції. Відповідальне виконання повного циклу робіт з будівництва АЗС під ключ (проектування - побудова - гарантійний та післягарантійний ремонт - сервісне обслуговування й реконструкція) дозволили нам впевненно й твердо заснуватись у цій важливій галузі будівельного бізнесу.

Окрім того, ми займаємось реконструкцією застарілих автомобільних заправних станцій, їхнім переплануванням та ремонтом. Реконструкція АЗС - це досить непростий та трудомісткий процес, адже ту будівлю, яка вичерпала свій строк експлуатації або початково була збудована неякісно, нелегко повернути до попереднього робочого стану. Проте наші спеціалісти є справжніми професіоналами свого діла, тому для будівельної компанії "Жемчуг" немає нічого неможливого!

Наша будівельна компанія гарантує якість побудованих нами автомобільних заправних станцій і дає гарантію їхньої надійності та довговічності. Ми виконуємо гарантійний та післягарантійний ремонт АЗС, модернізуємо вже побудовані нами заправні станції. Вартість наших послуг неможна назвати надто низькою, проте, як ви самі розумієте, щось добре не може коштувати дешево.

Проектування АЗС

Ми працюємо у сфері будівництва автомобільних заправних станцій вже довгий час. За цей період було збудовано багато якісних сучасних АЗС у багатьох регіонах України. Ми маємо широку базу клієнтів, які одного разу звернулись до нас із замовленням на будівництво однієї заправної станції, а тепер їхній бізнес росте та зміцнюється, дозволяючи розширити сітку заправних станцій. І звичайно, у такому разі вони завжди звертаються до нас, адже будівельна компанія "Жемчуг" розуміється на будівництві АЗС під ключ. Ми гарантуємо якість, надійність та довговічність збудованих нами конструкцій. Ми впевнені у своїх силах та можливостях - і наші клієнти знають, що ми їх не підведемо.

Збираєтесь побудувати АЗС, але не знаєте, до якої будівельної фірми звернутися? Рішення є! Зверніться до будівельної компанії "Жемчуг", і обіцяємо, ви не помилитесь!