Strict Standards: Declaration of ezSQL_mysql::query() should be compatible with ezSQLcore::query() in /var/www/zhemchug.com.ua/source/sql_mysql.php on line 292 Strict Standards: Declaration of ezSQL_mysql::escape() should be compatible with ezSQLcore::escape() in /var/www/zhemchug.com.ua/source/sql_mysql.php on line 292 Проектна та кошторисна документація

Проектна та кошторисна документація

Проектна та кошторисна документаціяНаша будівельна компанія надасть Вам усі необхідні проектні документи, будівельні кошториси, завдяки яким Ви зможете уникнути значних фінансових збитків та прискорити процес будівництва або ремонту і демонтажу. Під час складання кошторисів нашими спеціалістами ми вказуємо лише ті ціни на будівельні матеріали та послуги, які є на будівельному ринку саме зараз, а не вартість матеріалів та робіт, які просто вказані у довідниках інших років.

У різних фірмах, що займаються будівництвом, ціни на будівництво котеджу або будинку за одним і тим самим проектом можуть істотно відрізнятись одна від іншої. Це пов'язано з тим, що деякі будівельні компанії економлять на якісному будівельному матеріала, а іноді просто порушують технологічний процес, що у подальшому впливає на міцність будівлі. З'ясувати, у чому причина такої невеликої вартості зведення будівлі можна лише у тому випадку, якщо уважно вивчити будівельний кошторис.Проектна та кошторисна документаціяМи гарантуємо Вам будівництво і ремонт будівель із застосуванням лише якісних будівельних матеріалів без порушення технології будівництва. Переконатись у тому, що ми використовуємо будівельні матеріали брендових виробників, пересвідчитись у адекватній вартості робіт та послуг, що надаються компанією "Жемчуг", можна, лише уважно вивчивши кошторис на будівництво або ремонт, іншу будівельну та проектну документацію, яку ми готові надати нашим замовникам на першу ж їхню вимогу. Кошторисна вартість будівництва або ремонту являє собою основу для визначення розміру фінансових коштів, що їх вкладають у будівництво або ремонт будівель, кошторисна вартість є також місцем формування договірних цін на будівельні матеріали, роботи, послуги.

Розрахунки за виконані підрядні, будівельно-ремонтні роботи - це також кошторисна документація. Кошторис - це й документи з оплати за прдбане устаткування та його доставку на будівництво, відшкодування інших витрат за рахунок коштів, передбачених зведеним кошторисним розрахунком. Проектна документація - це матеріали (тексти, карти, схеми), що являють собою архітектурні, конструктивні, функціонально-технологічні та інженерно-технічні рішення для забезпечення будівництва, ремонту й реконструкції об'єктів будівництва або ремонту, обгрунтування до застосування будівельної техніки.